Klienci indywidualni Przedsiębiorcy Rolnicy Samorządy

UBEZPIECZENIA

Bancassurance

usługi bankowo-ubezpieczeniowe

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi naszym Klientom Bank podjął współpracę z Concordia Polska TUW i WTU ZiR Concordia Capital S.A. w zakresie ubezpieczeń. Ofertę kierujemy do osób fizycznych, które ukończyły 18 i nie przekroczyły 85 lat. Proponujemy ubezpieczenia dla następujących produktów bankowych:

  • kredytów,
  • kart płatniczych.

Ubezpieczenia powiązane z kredytami

1. UBEZPIECZENIE SPŁATY KREDYTÓW HIPOTECZNYCH do czasu ustanowienia hipoteki na nieruchomości (ubezpieczenie pomostowe).

2. UBEZPIECZENIE SPŁATY KREDYTÓW HIPOTECZNYCH do czasu ustanowienia hipoteki na nieruchomości (ubezpieczenie pomostowe) udzielanych podmiotom prowadzącym działalność rolniczą.

3. UBEZPIECZENIE NISKIEGO WKŁADU KREDYTÓW MIESZKANIOWYCH oraz kredytów konsolidacyjnych.

4. BEZPIECZNY KREDYT - ubezpieczenie na Życie Kredytobiorcy - ubezpieczenie dla Klientów Banków zaciągających kredyt gotówkowy i inny.

5. BEZPIECZNY KREDYT PLUS - ubezpieczenie na Życie Kredytobiorcy Bezpieczny Kredyt Plus – ubezpieczenie dla Klientów Banków zaciągających kredyt spłacany ratalnie, a w szczególności kredyt mieszkaniowy, hipoteczny, inwestycyjny lub obrotowy w rachunku kredytowym.

6. BEZPIECZNA SPŁATA – ubezpieczenie na życie Kredytobiorców.

7. PAKIET UBEZPIECZEŃ DLA DOMÓW I MIESZKAŃ - ubezpieczenie nieruchomości i nieruchomości w budowie, ruchomości domowych oraz OC

 

Ubezpieczenia powiązane z kartami płatniczymi

1. PAKIET BEZPIECZNA KARTA – NIEUPRAWNIONE UŻYCIE
2. PAKIET BEZPIECZNA KARTA – UTRATA GOTÓWKI Z BANKOMATU
3. PAKIET BEZPIECZNA KARTA – TOWARY ZAKUPIONE KARTĄ
4. PAKIET BEZPIECZNY PODRÓŻNIK – KOSZTY LECZENIA ZA GRANICĄ
5. PAKIET BEZPIECZNY PODRÓŻNIK – NASTĘPSTWA NW

 

Ponadto proponujemy następujące ubezpieczenia: 

1. PAKIET AGRO - pakiet skierowany jest do rolników indywidualnych oraz firm prowadzących działalność rolniczą. Concordia AGRO to produkt ubezpieczenia gwarantujący kompleksową ochronę gospodarstw rolnych i firm AGRO.


2. CONCORDIA PROFIT- to ubezpieczenie budynków, budowli i innych środków trwałych oraz odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadania nieruchomości.


3. ASSISTANCE BANK – w ramach ubezpieczenia Assistance oferujemy różne warianty:
1. POMOC W DOMU – DOM ASSISTANCE
2. POMOC MEDYCZNA NA TERENIE RP
3. POMOC W PODRÓŻY SAMOCHODEM - AUTO ASSISTANCE
4. SERWIS CONCIERGE – OSOBISTY ASYSTENT
5. KOSZTY LECZENIA I ASSISTANCE W PODRÓżY ZAGRANICZNEJ

 

Więcej informacji o produktach ubezpieczeniowych można uzyskać w placówkach Banku Spółdzielczego w Zakrzewie lub na stronie www.concordiaubezpieczenia.pl