Klienci indywidualni Przedsiębiorcy Rolnicy Samorządy

OFERTY PRACY

Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie poszukuje
odpowiedzialnej i kompetentnej osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KREDYTOWANIA

Osoba ta będzie odpowiedzialna za proces przygotowywania dokumentacji kredytowej dla klientów instytucjonalnych.

Miejsce pracy: Zakrzewo/Złotów

GŁÓWNE ZADANIA:

1. przygotowywanie, prowadzenie i monitorowanie dokumentacji kredytowej,
2. przeprowadzanie oceny sytuacji finansowej klientów m.in. pod kątem posiadania zdolności kredytowej,
3. przygotowywanie umów kredytowych oraz innych dokumentów związanych z udzieleniem kredytu,
4. współudział w pracach usprawniających proces kredytowania oraz w dostosowywaniu wzorów umów kredytowych i umów zabezpieczeń do zmian regulacyjnych,
5. archiwizowanie dokumentacji kredytowej zgodnie z przyjętymi standardami.

POSZUKUJEMY OSOBY POSIADAJĄCEJ:

1. wykształcenie wyższe (kierunek: finanse, ekonomia, bankowość),
2. doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w instytucji finansowej (min. 4 lata),
3. wiedzę w obszarze: zasad udzielania kredytów, ustanawiania prawnych form zabezpieczeń, prowadzenia dokumentacji finansowej przedsiębiorstw,
4. umiejętności analityczne, predyspozycje do pracy z klientem i wysoką kulturę osobistą.

OFERUJEMY:

1. ciekawą pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
2. zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
3. dostęp do nowoczesnych rozwiązań i nowych technologii,
4. pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów (CV oraz list motywacyjny) na adres: bszakrzewo@hot.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać: "Specjalista ds. kredytowania".

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

W zgłoszeniach prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez okres 6 miesięcy licząc od dnia ich udostępnienia”.