Klienci indywidualni Przedsiębiorcy Rolnicy Samorządy
ROLNICY / KARTY PŁATNICZE

KARTA CHARGE MASTERCARD BUSINESS GOLD

DLA KOGO?
Karta wydawana rolnikom, posiadającym rachunek firmowy w naszym Banku. Oferta skierowana do wybranej grupy Klientów, których obroty na rachunku z ostatnich 6 miesięcy przekraczają 25 000,00 zł.

OPŁATY
Wydawana bezpłatnie na okres 4 lat z możliwością odnowienia na kolejny okres. Wypłaty gotówki w bankomatach banków spółdzielczych oznaczonych logo SGB - bez opłat!

ZALETY
Międzynarodowa karta typu charge, czyli z odroczonym terminem płatności. Transakcje mogą być dokonane w ciągu miesiąca do wysokości ustalonego limitu. Po zakończeniu miesiąca Bank obciąża konto Klienta kwotą transakcji dokonanych kartą.
Możesz płacić za zakupy i usługi w formie bezgotówkowej, dokonywać zakupów przez Internet oraz płatności za zakupy zamówione przez telefon lub korespondencyjnie - transakcje są zwolnione z prowizji.
Możliwość wydania karty płatniczej dla osoby wskazanej.

POSIADACZOWI KARTY TYPU GOLD PRZYSUGUJĄ DODATKOWE KORZYŚCI:

  • pakiet ubezpieczeń zwarty w cenie karty (pakiet bezpieczna karta, bezpieczny podróżnik)
  • wyższe limity wypłat gotówkowych oraz transakcji bezgotówkowych

W trosce o komfort i z myślą o pomocy w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z kartą, uruchomione zostało Centrum Obsługi Klienta Spółdzielczej Grupy Bankowej, z którego posiadacze kart MasterCard Gold i MasterCard Business Gold mogą korzystać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzwoniąc pod numer tel:
Z kraju: 0 22 515 35 25
Z zagranicy: 00 48 22 515 35 25