Klienci indywidualni Przedsiębiorcy Rolnicy Samorządy

AKTUALNOŚCI

ZIMA 2015 - nowa lokata SGB z nagrodami

Uprzejmie informujemy, że z dniem 19.01.2015 r. rozpoczęła się kolejna edycja lokat z nagrodami organizowanej przez SGB-Bank S.A. w Poznaniu pod nazwą „ZIMA 2015”.
Loteria będzie trwała do 10.04.2015 r. Warunkiem uczestnictwa w loterii jest zdeponowanie lokaty w naszym Banku w okresie trwania promocji w kwocie minimum 500 zł i utrzymanie tej lokaty przez 6 miesięcy. Nagrodą główną jest wyjątkowy samochód osobowy marki Nissan Qashqai 1,2 Turbo N-TEC, rocznik 2014. Wartość rynkowa nagrody głównej to 97 590,00 zł brutto. Pozostałe nagrody to zegarki Casio BEM-116L-1AVEF oraz kosmetyczki renomowanej firmy Wittchen Italy.
Oprocentowanie lokaty jest zmienne i wynosi 1,50% w stosunku rocznym.
Szczegóły loterii zawiera Regulamin promocji.

PROMOCJA ROR „KONTO DLA MŁODYCH”

Drodzy Klienci,
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w nowej loterii zorganizowanej przez SGB-Bank S.A., w której promocją zostały objęte rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe. Uczestnikiem loterii może zostać wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna, która nie ukończyła 30 lat, będąca konsumentem i posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Kampania promocyjna trwa od 12.01.2015 r. do 13.03.2015 r. W loterii przewidziano 100 równorzędnych nagród w postaci kwot pieniężnych w wysokości 2 000 zł. Łączna pula nagród w loterii wynosi 200 000 zł.

Życzymy szczęścia w loterii.


Szczegóły promocji określone zostały w Regulaminie oraz udzielają ich pracownicy w Oddziałach naszego Banku.

Więcej...

Usługa 3D-Secure zwiększa bezpieczeństwo zakupów w Internecie

Usługa 3D-Secure umożliwia dokonywanie płatności przez Internet o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa. Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem, które klient nadaje przy rejestracji usługi do karty.

Więcej...

Nowy wygląd Internet Bankingu

Szanowni klienci!

Informujemy, że system bankowości elektronicznej Internet Banking został ulepszony i otrzymał nowy wygląd. Serdecznie zapraszamy do logowania. 

tl_files/pliki/aktualnosci/nowy_IB.jpg