Klienci indywidualni Przedsiębiorcy Rolnicy Samorządy

AKTUALNOŚCI

JUŻ WKRÓTCE

NOWA ODSŁONA NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ

tl_files/pliki/aktualnosci/NOWAwww.png

Nadszedł czas aby odświeżyć naszą stronę internetową www.sblzakrzewo.pl.

Już wkrótce zaprezentujemy się w nowej odsłonie - strona będzie bardziej intuicyjna i przyjazna użytkownikom smartfonów i tabletów.

MAMY TU WSZYSTKO!

SGB rusza z kampanią promującą płatności mobilne

tl_files/pliki/aktualnosci/SGB_mamy_tu_wszystko_550x210.jpg

„Mamy tu wszystko… Płatności mobilne też” to hasło rozpoczynającej się właśnie kampanii reklamowej, która promuje usługi mobilne w Bankach Spółdzielczych.

Więcej...

LEKCJA BANKOWOŚCI

tl_files/pliki/aktualnosci/podziekowania.png

8. października mieliśmy przyjemność gościć w naszym złotowskim oddziale uczniów klasy IIIb ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Złotowie.

Więcej...

Silne uwierzytelnienie - Dyrektywa PSD2

Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie informuje, że od dnia 11 września 2019 r. każdy z użytkowników podczas logowania się do bankowości internetowej będzie musiał wprowadzić oprócz identyfikatora i hasła także otrzymany kod SMS oraz dodatkowy kod uwierzytelnienia (4 cyfrowy), który zostanie zdefiniowany przez użytkownika samodzielnie w bankowości internetowej (szczegółowe informacje).

Jednocześnie przypominamy, że od dnia 11 września 2019 r. wycofane zostaną listy haseł jednorazowych.

Za dokonanie zmiany autoryzacji Bank nie pobiera od Klientów opłaty.

Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie informuje również iż dla telefonów wyposażonych w system android dostępna jest aplikacja w Sklepie Play o nazwie "Nasz Bank" przeznaczona do obsługi kanału bankowości elektronicznej (autoryzacja mobilna, realizacja przelewów) - Instrukcja do aplikacji mobilnej.