Klienci indywidualni Przedsiębiorcy Rolnicy Samorządy

AKTUALNOŚCI

SBL w Zakrzewie wyróżniony certyfikatem „Najlepsze w Polsce”

Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż jednym z laureatów tegorocznej Edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości został Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie za kredyt gotówkowy „Dobry kredyt”. Certyfikat wraz z podziękowaniami odebrał osobiście Prezes Zarządu Banku Pan Wiktor Kaaz. 
W dniu 9 kwietnia 2015 r. w historycznej Czerwonej Sali Pałacu Działyńskich w Poznaniu uroczystą Galą zakończyła się XXIII (2015) Edycja Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów i Usług o  Certyfikaty godła „Najlepsze w Polsce” – „The Best in Poland”. Konkurs organizowany jest w każdym roku przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego. Godło „Najlepsze w Polsce” to jak powszechnie wiadomo znak jakości usankcjonowany przez Unię Europejską oraz Komisję Europejską, który w drodze konkursu przyznawany jest firmom, organizacjom lub osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą jako wyróżnik solidności i jakości.

"Greckie wakacje z SGB"

Tylko teraz każda osoba fizyczna, która w naszym Banku w okresie od 25.05.2015 r. do 30.06.2015 r. złoży wniosek i podpisze umowę o kredyt gotówkowy na kwotę nie mniejszą niż 4 000,00 zł weźmie udział w loterii promocyjnej, w której nagrodą główną jest voucher rabatowy w kwocie 6 000,00 zł do realizacji w biurze Grecos Holiday Sp. z o .o.

Pozostałe nagrody to:
2 vouchery rabatowe o wartości 4 000,00 zł (każdy),
3 vouchery rabatowe o wartości 2 000,00 zł (każdy).
Losowanie nagród odbędzie się 30.07.2015 r. w  biurze Organizatora w Warszawie w obecności Wewnętrznej Komisji Nadzoru, w skład której wchodzi osoba legitymująca się świadectwem zawodowym wydanym przez Ministra Finansów.
Szczegółowych informacji nt. promocji udzielają pracownicy w Oddziałach Banku.

Nie czekaj!

Miło nam poinformować o rozpoczynającym się konkursie organizowanym przez SGB- Bank S.A. w Poznaniu polegającym na stworzeniu najlepszego hasła konkursowego rozpoczynającego się od słów „Nie czekaj jak…”. Zwycięzca nagrody głównej tj. autor najlepszego hasła otrzyma samochód osobowy Fiat 500X CROSS 1.4 MultiAir 140 KM MT w kolorze czerwonym Passione (895) o wartości 75 000 zł  (wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w wys. 8 333,00 na zapłatę podatku dochodowego).

Ponadto dla 10 zwycięzców każdego z pięciu etapów tygodniowych konkursów Organizator przewidział nagrody w postaci iPadów mini (MF 432FD/A) o wartości 1 031,97 z wraz z nagrodą pieniężną w wysokości  115 zł na zapłatę podatku dochodowego od wygranej.

Więcej...

Lokata SGB - Wiosna 2015

Zachęcamy do zakładania w naszym Banku lokat SGB z nagrodami. W tej edycji nagrodą główną jest samochód osobowy marki Volkswagen Nowa Jetta o wartości 77.400,00 zł brutto. Ponadto do wygrania: telewizor Samsung, rower Kross Trans Siberian, tablet DELL Venue 8”3840 4G LTE, komplet garnków oraz kosz piknikowy.
Dodatkowo wśród klientów tylko naszego Banku rozlosowane zostaną nagrody II stopnia w postaci kompletów garnków oraz koszy piknikowych.
Warunkiem uczestnictwa w loterii jest założenie lokaty w kwocie minimum 500 zł  i utrzymanie jej przez okres 6 miesięcy. Oprocentowanie lokaty jest zmienne i wynosi 1,25% w skali roku. Promocja trwa do 26 czerwca 2015 r.