Klienci indywidualni Przedsiębiorcy Rolnicy Samorządy

AKTUALNOŚCI

Nowy wygląd Internet Bankingu

Szanowni klienci!

Informujemy, że system bankowości elektronicznej Internet Banking został ulepszony i otrzymał nowy wygląd. Serdecznie zapraszamy do logowania. 

tl_files/pliki/aktualnosci/nowy_IB.jpg

Promocja kart MasterCard Debit PayPass i Maestro

tl_files/pliki/aktualnosci/SGB_MC_Baner_330x180_karta.jpg

Wszystkich Klientów indywidualnych pragniemy poinformować, że od 16 czerwca do 31 lipca br.  trwać będzie w naszym Banku promocja dotycząca sprzedaży kart MasterCard Debit PayPass i Maestro.  Klienci którzy w tym okresie zamówią jedną z tych kart i wykonają transakcję bezgotówkową  na kwotę minimum 30 zł otrzymają upominek w postaci ręcznika plażowego.  Dodatkowo w okresie trwania promocji karty wydawane są BEZPŁATNIE.

Szczegóły promocji zawiera Regulamin oraz udzielają ich pracownicy w Oddziałach Banku.

Więcej...

Odkryj nowe możliwości z kartą Visa Business

tl_files/pliki/aktualnosci/3.jpg

Posiadaczy rachunków bieżących lub pomocniczych zachęcamy do wzięcia udziału w promocji kart płatniczych Visa Business, która trwać będzie w dniach od 09.06.2014 r. do 31.07.2014 r. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie konta w Banku oraz zawarcie umowy o wydanie karty płatniczej. W loterii przewidziano 3 000  nagród w postaci „kubka termicznego” o wartości 37,76 zł każdy.

Szczegółowych informacji nt. promocji udzielają pracownicy w Oddziałach Banku.

Regulamin promocji karty VISA (.pdf)

Informacja o dywidendzie

Uprzejmie informujemy Członków naszego Banku, że zgodnie z Uchwałą podjętą przez Zebranie Przedstawicieli nr 10/2014 z dnia 31.03.2014 r. ZYSK NETTO w kwocie 1 518 tys. zł został w całości przekazany na fundusz zasobowy.

Nadmieniamy, że za rok 2014 planowana jest wypłata dywidendy w wyższej wysokości.