Klienci indywidualni Przedsiębiorcy Rolnicy Samorządy

AKTUALNOŚCI

Lokata SGB - Wiosna 2015

Zachęcamy do zakładania w naszym Banku lokat SGB z nagrodami. W tej edycji nagrodą główną jest samochód osobowy marki Volkswagen Nowa Jetta o wartości 77.400,00 zł brutto. Ponadto do wygrania: telewizor Samsung, rower Kross Trans Siberian, tablet DELL Venue 8”3840 4G LTE, komplet garnków oraz kosz piknikowy.
Dodatkowo wśród klientów tylko naszego Banku rozlosowane zostaną nagrody II stopnia w postaci kompletów garnków oraz koszy piknikowych.
Warunkiem uczestnictwa w loterii jest założenie lokaty w kwocie minimum 500 zł  i utrzymanie jej przez okres 6 miesięcy. Oprocentowanie lokaty jest zmienne i wynosi 1,25% w skali roku. Promocja trwa do 26 czerwca 2015 r.

Nowy Internet Banking na smartfony i tablety

Szanowni klienci!

Informujemy, że system bankowości elektronicznej Internet Banking dla urządzeń mobilnych (tablety i smartfony) został ulepszony i otrzymał nowy wygląd. Serdecznie zapraszamy do logowania. 

 

tl_files/pliki/aktualnosci/ib-mobilne.png

KONKURS "Spróbuj czegoś nowego z Visa"

Zasady konkursu są następujące: należy dokonać płatności kartą VISA (mobilnie, zbliżeniowo, online), następnie podzielić się swoim nowym doświadczeniem na stronie www.konkurs.visa.pl oraz zarejestrować transakcję, wypełnić formularz i dodać opis, zdjęcie lub film.
W puli wiele nagród:
- codziennie do wygrania 24-karty przedpłacone Visa o wartości 200 zł.
- co tydzień karta przedpłacona o wartości 1 000 zł,
- na koniec promocji wybrany zostanie zwycięzca, który otrzyma nagrodę w postaci hybrydowej Toyoty Auris.
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 9 kwietnia 2015 do godz. 23:59:59.


                                                                                                                                    Zrób coś nowego i wygrywaj!

Płać kartą i wypłacaj!

Usługa cash back/ Płać kartą i wypłacaj to usługa, dzięki której posiadacze kart  Visa i MasterCard mogą wygodnie wypłacać gotówkę z kasy w punktach handlowo-usługowych, które oferują tą usługę (punkty te oznaczone są logo „Płać kartą i wypłacaj”).
Korzystanie z usługi jest bardzo proste – płacąc kartą za zakupy należy poinformować sprzedawcę o chęci wypłacenia gotówki. Jednorazowo podczas zakupów można wypłacić do 300 zł, a transakcja zatwierdzana jest kodem PIN.


                                                                                                                             Jedna transakcja – wiele korzyści.