Klienci indywidualni Przedsiębiorcy Rolnicy Samorządy

AKTUALNOŚCI

Planet Plus

Planet Plus – to najnowocześniejsza, a zarazem najszybciej rozwijająca się platforma zakupowa w Polsce, za pomocą której już dziś można dokonywać zakupów w ponad 500 sklepach internetowych wykorzystując bogatą ofertę zniżek i promocji.
Nasi Klienci otrzymali tym samym nowoczesne narzędzie, które pozwoli w prosty sposób oszczędzać dodatkowe środki podczas zakupów w Internecie.

Więcej...

Wniosek online "Rodzina 500+"

Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie uprzejmie informuje, że udostępnił możliwość składania wniosków o uzyskanie świadczeń z programu "Rodzina 500+" za pośrednictwem bankowości elektronicznej naszego Banku (usługa Internet Banking).

Więcej...

"Od zysku prosto do nagród" - promocja lokat z nagrodami

Zachęcamy do wzięcia udziału w wiosennej edycji lokat z nagrodami, która odbywa się pod hasłem „Od zysku prosto do nagród”. Organizatorem loterii lokat jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu.
Uczestnictwo w promocji zapewnia nie tylko zysk, ale także możliwość zdobycia cennych nagród. Nagrodą główną w wiosennej loterii lokaty jest samochód osobowy marki Hyundai Tucson o wartości 84 990,00 zł brutto. Ponadto do wygrania są: voucher na pobyt w Hotelu Gołębiewski, damski rower miejski, męski rower trekkingowy, smartfon Samsung Galaxy A3 LTE, kamera GoPro HERO oraz blender kielichowy Russel Hobbs Desiere.
Dodatkowo wyłącznie wśród Klientów naszego Banku rozlosowane zostaną nagrody dodatkowe w postaci 7 blenderów kielichowych Russel Hobbs Desiere.
Warunkiem uczestnictwa w loterii jest założenie lokaty w kwocie minimum 500 zł i utrzymanie jej przez okres 6 miesięcy. Oprocentowanie lokaty jest zmienne i wynosi 1,40% w stosunku rocznym.

Lokaty można deponować w Banku do 24 czerwca 2016 r.

Zapraszamy

Visa Oferty - ciesz się zwrotem pieniędzy!

W programie Visa Oferty wszystko jest takie, jak lubisz – proste i wygodne. Korzystasz z atrakcyjnych ofert partnerów programu i zyskujesz zwrot pieniędzy.
Aby wziąć udział w programie należy zarejestrować kartę Visa na www.visaoferty.pl lub w aplikacji mobilnej, a następnie skorzystać z ofert partnerów programu płacąc zarejestrowaną kartą. Osoby dokonujące płatności, otrzymają bezpośrednio na rachunek swojej karty zwrot części wydanych pieniędzy. Użytkownicy mogą korzystać z ofert zarówno w sklepach tradycyjnych, jak i internetowych. Partnerami programu są: Mulitikino, Kruk, Vistula, Wólczanka, LOT, Hilton, Reebok, Adidas, Intersport, Starbucks, Telepizza, North Fish, PizzaPortfal.pl, Carrefour, stacje BP, a z każdym miesiącem do akcji dołączać będą kolejne firmy.