Klienci indywidualni Przedsiębiorcy Rolnicy Samorządy

AKTUALNOŚCI

"Pora na zysk" - letnia edycja lokat SGB

„Pora na zysk” pod takim hasłem rozpoczęła się letnia promocja lokat SGB, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody.
Nagrodą główną w tej edycji loterii jest samochód osobowy marki Ford Focus TREND 1.6 Ti-VCT 105 KM z manualną 5-cio stopniową skrzynią biegów o wartości 71 090,00 zł brutto. Ponadto do wygrania są: skuter Romet 727 Premium, konsola SONY PlayStation 4,500 GB, zestaw śniadaniowy Russell Hobbs (czajnik elektryczny, ekspres przelewowy, toster), grill Landmann 55 cm oraz leżak ogrodowy. Dodatkowo wśród Klientów, którzy zdeponują środki w naszym Banku rozlosowane zostaną nagrody II stopnia w postaci leżaków ogrodowych oraz zestawu śniadaniowego Russell Hobbs.
Warunkiem uczestnictwa w loterii jest założenie lokaty w kwocie minimum 500 zł i utrzymanie jej przez okres           6 miesięcy. Oprocentowanie lokaty jest zmienne i wynosi 1,20% w stosunku rocznym.
Promocja lokaty trwa do 09 października 2015 r.

Szczegóły loterii określa Regulamin

"Spakuj się na wakacje z kartą MasterCard"

Sprzedaż promocyjna kart MasterCrad  skierowana jest do Klientów indywidualnych, którzy w okresie od 20.07.2015 r. do 15.09.2015 r. zamówią kartę i dokonają transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 50,00 zł.  Upominek w postaci praktycznej torby podróżnej otrzyma pierwsze 2 500 klientów. Promocja dotyczy wyłącznie pierwszych kart wydanych do rachunków ROR (nowo otwartych lub już istniejących).

SBL w Zakrzewie wyróżniony certyfikatem „Najlepsze w Polsce”

Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż jednym z laureatów tegorocznej Edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości został Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie za kredyt gotówkowy „Dobry kredyt”. Certyfikat wraz z podziękowaniami odebrał osobiście Prezes Zarządu Banku Pan Wiktor Kaaz. 
W dniu 9 kwietnia 2015 r. w historycznej Czerwonej Sali Pałacu Działyńskich w Poznaniu uroczystą Galą zakończyła się XXIII (2015) Edycja Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów i Usług o  Certyfikaty godła „Najlepsze w Polsce” – „The Best in Poland”. Konkurs organizowany jest w każdym roku przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego. Godło „Najlepsze w Polsce” to jak powszechnie wiadomo znak jakości usankcjonowany przez Unię Europejską oraz Komisję Europejską, który w drodze konkursu przyznawany jest firmom, organizacjom lub osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą jako wyróżnik solidności i jakości.

Nowy Internet Banking na smartfony i tablety

Szanowni klienci!

Informujemy, że system bankowości elektronicznej Internet Banking dla urządzeń mobilnych (tablety i smartfony) został ulepszony i otrzymał nowy wygląd. Serdecznie zapraszamy do logowania. 

 

tl_files/pliki/aktualnosci/ib-mobilne.png