Klienci indywidualni Przedsiębiorcy Rolnicy Samorządy

AKTUALNOŚCI

Kredyt gotówkowy "Raz na 100 lat"

Z okazji jubileuszu 100 lat Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie przygotował specjalną ofertę kredytu gotówkowego „Raz na 100 lat”.

Kredyt „Raz na 100 lat” dedykowany jest osobom prywatnym i może być przeznaczony na dowolny cel. Maksymalna kwota kredytu nie może być wyższa niż 15 krotność dochodu netto, nie więcej niż 100 000zł i uzależniona jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

Więcej...

Komunikat

Zarząd  Spółdzielczego  Banku  Ludowego  w  Zakrzewie  działając na podstawie § 15 ust. 6 Statutu Spółdzielczego Banku Ludowego w Zakrzewie zawiadamia o zwołaniu na dzień 12 października 2015r. na godzinę 1600 Zebrania Przedstawicieli, które odbędzie się w SBL w Zakrzewie Oddział w Złotowie przy al. Mickiewicza 24a.

Poniżej prezentujemy Program Posiedzenia Zebrania Przedstawicieli:

Więcej...

Informacja dla Klientów indywidualnych

Uprzejmie informujemy Klientów indywidualnych, że z dniem 01 października 2015 r. zmianie ulega „Regulamin świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych dla klientów indywidualnych w Spółdzielczym Banku Ludowym w Zakrzewie”.

Poniżej prezentujemy tekst zmienionego Regulaminu.

"Pora na zysk" - letnia edycja lokat SGB

„Pora na zysk” pod takim hasłem rozpoczęła się letnia promocja lokat SGB, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody.
Nagrodą główną w tej edycji loterii jest samochód osobowy marki Ford Focus TREND 1.6 Ti-VCT 105 KM z manualną 5-cio stopniową skrzynią biegów o wartości 71 090,00 zł brutto. Ponadto do wygrania są: skuter Romet 727 Premium, konsola SONY PlayStation 4,500 GB, zestaw śniadaniowy Russell Hobbs (czajnik elektryczny, ekspres przelewowy, toster), grill Landmann 55 cm oraz leżak ogrodowy. Dodatkowo wśród Klientów, którzy zdeponują środki w naszym Banku rozlosowane zostaną nagrody II stopnia w postaci leżaków ogrodowych oraz zestawu śniadaniowego Russell Hobbs.
Warunkiem uczestnictwa w loterii jest założenie lokaty w kwocie minimum 500 zł i utrzymanie jej przez okres           6 miesięcy. Oprocentowanie lokaty jest zmienne i wynosi 1,20% w stosunku rocznym.
Promocja lokaty trwa do 09 października 2015 r.

Szczegóły loterii określa Regulamin