Klienci indywidualni Przedsiębiorcy Rolnicy Samorządy

AKTUALNOŚCI

Zebrania Grup Członkowskich Spółdzielczego Banku Ludowego w Zakrzewie

ZARZĄD SPÓŁDZIELCZEGO BANKU LUDOWEGO W ZAKRZEWIE

serdecznie zaprasza na Zebrania Grup Członkowskich Spółdzielczego Banku Ludowego w Zakrzewie, które odbędą się zgodnie z poniższym harmonogramem:

Więcej...

Nie czekaj!

Miło nam poinformować o rozpoczynającym się konkursie organizowanym przez SGB- Bank S.A. w Poznaniu polegającym na stworzeniu najlepszego hasła konkursowego rozpoczynającego się od słów „Nie czekaj jak…”. Zwycięzca nagrody głównej tj. autor najlepszego hasła otrzyma samochód osobowy Fiat 500X CROSS 1.4 MultiAir 140 KM MT w kolorze czerwonym Passione (895) o wartości 75 000 zł  (wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w wys. 8 333,00 na zapłatę podatku dochodowego).

Ponadto dla 10 zwycięzców każdego z pięciu etapów tygodniowych konkursów Organizator przewidział nagrody w postaci iPadów mini (MF 432FD/A) o wartości 1 031,97 z wraz z nagrodą pieniężną w wysokości  115 zł na zapłatę podatku dochodowego od wygranej.

Więcej...

Lokata SGB - Wiosna 2015

Zachęcamy do zakładania w naszym Banku lokat SGB z nagrodami. W tej edycji nagrodą główną jest samochód osobowy marki Volkswagen Nowa Jetta o wartości 77.400,00 zł brutto. Ponadto do wygrania: telewizor Samsung, rower Kross Trans Siberian, tablet DELL Venue 8”3840 4G LTE, komplet garnków oraz kosz piknikowy.
Dodatkowo wśród klientów tylko naszego Banku rozlosowane zostaną nagrody II stopnia w postaci kompletów garnków oraz koszy piknikowych.
Warunkiem uczestnictwa w loterii jest założenie lokaty w kwocie minimum 500 zł  i utrzymanie jej przez okres 6 miesięcy. Oprocentowanie lokaty jest zmienne i wynosi 1,25% w skali roku. Promocja trwa do 26 czerwca 2015 r.

Nowy Internet Banking na smartfony i tablety

Szanowni klienci!

Informujemy, że system bankowości elektronicznej Internet Banking dla urządzeń mobilnych (tablety i smartfony) został ulepszony i otrzymał nowy wygląd. Serdecznie zapraszamy do logowania. 

 

tl_files/pliki/aktualnosci/ib-mobilne.png