Klienci indywidualni Przedsiębiorcy Rolnicy Samorządy

AKTUALNOŚCI

NOWA USŁUGA - Przelewy natychmiastowe

tl_files/pliki/aktualnosci/Logo_KIR.JPGOd 23.05.2019r. Klienci Spółdzielczego Banku Ludowego w Zakrzewie mogą korzystać z systemu Express ELIXIR Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A. i w ciągu zaledwie kilku sekund przelewać pieniądze ze swojego konta na dowolny rachunek w innym banku. Express ELIXIR to pierwszy w Polsce profesjonalny system rozliczeń płatności natychmiastowych realizowanych bezpośrednio.

Express ELIXIR to rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na błyskawicznym zasilaniu rachunku wybranej osoby lub firmy. Może być wykorzystywany nie tylko w sytuacjach awaryjnych, aby uniknąć ryzyka naliczania odsetek za spóźnienia np. w opłacaniu rachunków za telefon, prąd czy gaz, ale także do spłaty rat kredytu czy kart kredytowych.

Wdrożony przez Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie system Express ELIXIR umożliwia Klientom realizację przelewów krajowych w złotych, w trybie natychmiastowym. Limit pojedynczej transakcji wynosi 20.000,00 zł. W przypadku przelewu w bankowości elektronicznej obowiązują limity ustalone dla danego rachunku, jednakże również do wysokości nie przekraczającej 20.000,00 zł.
Z nowego rozwiązania mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. Przelew typu Express ELIXIR można zrealizować w godzinach od 6.00 do 22.00.

Warunkiem realizacji przelewu jest dostępność usługi również w banku odbiorcy. Lista banków obsługujących płatności Express ELIXIR dostępna pod adresem KIR: http://www.expresselixir.pl/tabela-dostepnosci/.

Szczegółowe informacje o kosztach realizacji przelewów Express Elixir otrzymają Państwo w placówkach Spółdzielczego Banku Ludowego w Zakrzewie.
W celu realizacji przelewu w bankowości internetowej dla klientów detalicznych należy w dolnej części wskazać jakiego rodzaju przelew chcemy zrealizować: Przelew Express ELIXIR, Przelew SORBNET, czy Przelew standardowy.

Zapraszamy do korzystania z naszych produktów i usług bankowych.

Wróć